Infinix, Note 40 Serisindeki Manyetik Şarj Ekosistemini Tanıtacak

Infinix yakında Note 40 serisi telefonlarını piyasaya sürecek. Bu telefonlar için Manyetik Şarj Ekosistemi adı verilen özel bir aksesuar seti geliştirdiler. Aksesuarlar mıknatıs kullanılarak Note 40 telefonlara takılabilecek. Bunlardan biri de telefona takılabilen bir şarj kutusu, içerdiği manyetizma telefonun kablosuz şarj pedine veya bataryasına bağlanmasını sağlıyor.

Şirket yaptığı demoda bağlanan tüm aksesuarların Infinix’in Çok Yönlü FastCharge teknolojisini desteklediğini belirtiyor. Teknoloji sayesinde cihazlarınızı 110W’a varan hızlarda kablosuz olarak şarj edebiliyorsunuz. Ancak Note 40 serisinin şarj hızlarıyla alakalı bir bilgi paylaşılmadı. Manyetik Şarj Ekosistemi, bu serinin yanı sıra diğer cihazları da destekleyen bir sistem olarak karşımıza çıkıyor.

Şirket daha kolay ve daha hızlı kablosuz şarj edilebilmesi için bütün cihazlarında çalışan bir aksesuar koleksiyonu oluşturmayı hedefliyor. Bu da aynı şarj aksesuarlarını birden fazla cihaz için kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Infinix Note 40 serisi 18 Mart’ta piyasaya sürülecek ve hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x